Miljković izbombardirao Poloniju

Branimir Korać • petak, 28.11.2008.

U derbiju 14. kola poljskog prvenstva, u jednosmjernoj utakmici Turow je nadigrao Poloniju 82:65 uz sjajnu igru našeg povremenog reprezentativca Damira Miljkovića...

Turow drži priključak s vodećom momčadi poljskog prvenstva Polpharmom. U prvom susretu 14. kola ugostio je visokoplasiranu Poloniju i svladao ju bez ikakvih problema 82:65.

U prvom poluvremenu Turow se počeo polako odvajati, ali najveći dio posla obavio je na startu drugog poluvremena kada su odličnom suradnjom Bryan Bailey i Damir Miljković odveli Turow na plus 25 i riješili pitanje pobjednika. U posljednjoj četvrtini uz dosta izmjena gosti su uspjeli malo smanjiti ogroman zaostatak.

Damir Miljković bio je prvo ime susreta s 21 poenom (5/9 trica) i šest asistencija dok ga je slijedio Bryan Bailey s 11 poena i devet asistencija. Kod gostiju 15 poena uz osam skokova ubacio je Mariusz Bacik, a 11 poena uz šest skokova Kevin Johnson.