Zimski sportovi

Tučnjava uzrok novog prekida

Goran Markuš • srijeda, 10.12.2008.

U hokeju na ledu tučnjava je svima najnormalnija stvar, no rijetki su slučajevi kada ona premaši neke sportske granice zbog čega je nužan prekid susreta. Upravo to se dogodilo u međusobnom ogledu starih neprijatelja, Crvene zvezde i Partizana...

Vodeći Partizan bolje otvara susret, no obrana domaćina bila je dovoljno snažna da izdrži sve do 13. minute kada se Bogdan Janković odlično snalazi i slanjem paka u suprotnu mrežu dovodi svoju momčad u prvu prednost na susretu.

Nakon 15-minutnog odmora Crvena zvezda odlično ulazi u drugu trećinu što rezultira pogotkom Borisa Leckovića u 27. minuti igre. Međutim, samo dvije minute kasnije počinje noćna mora za domaćine.

7HK Beostar84

U gol Crvene zvezde pak prvo šalje Boris Gabrić, minutu kasnije ponovno je točan Janković Bogdan, a u 31. minuti precizan je i Janković Bojan za velikih +3 gostiju uoči posljednjih deset minuta igre. Točku na "i" stavlja Anton Botuchnov u 44. minuti za, što se kasnije pokazalo , konačnih 1:5 Partizana.

Problemi nastaju kod okršaja Leckovića i Bojana Jankovića koji su "morali riješiti dug" iz prošlog međusobnog susreta, a tek što su ih suci uspjeli razdvojiti tučnjava izbija najprije između Dvoraka i Kesića, a nakon što se u vatru uključuju i obje klupe, uz rijetke iznimke iz redova Partizana, bilo je jasno kako nastavak susreta nije moguć.

U drugoj jučerašnjoj utakmici, između Novog Sada i Beostara, domaćini su sigurnom pobjedom uspjeli prekinuti već neugodan negativan niz. Nakon uvodnih 20 minuta imali su +5 da bi sa tri nova gola u drugoj i golom u trećoj četvrtini susret mirno priveli kraju napokon se malo odljepivši sa samog dna u ukupnom poretku.

Panonska liga nastavlja se u petak kada u goste Vojvodini odlazi posljednji Beostar.