Isključen Olić, teža ozljeda Ibiševića

HINA • četvrtak, 15.01.2009.

Najbolji strijelac Hoffenheima i prvog dijela njemačkog nogometnog prvenstva Vedad Ibišević ozlijedio se na prijateljskoj utakmici protiv HSV-a i prema prvim vijestima radi se o težoj ozlijedi...

Čelnici vodeće momčadi Bundeslige strahuju da je Ibišević ozlijedio ligamente, no sve će biti jasnije nakon još jednog liječničkog pregleda.

Ibišević je u prvom dijelu sezone zabio 18 pogodaka i jedan je od najzaslužnijih igrača što se bivši drugoligaš Hoffenheim nalazi na vodećoj poziciji.

Utakmica je završila pobjedom HSV-a 2:0, a golove su postigli Benjamin (26) i Guerrero (82). Napadač hrvatske reprezentacije Ivica Olić dobio je crveni karton u 88. minuti utakmice. Olić je dobio crveni zbog koškanja sa suparničkim igračem Carlosom Eduardom koji je također morao ranije u svlačionicu. Olić je u igru ušao u 64. minuti, dok je Mladen Petrić igrao prvo poluvrijeme.