Rukavina dvostruki strijelac

Mihaela Bradovski • četvrtak, 29.10.2009.

Nogometaši Panathinaikosa prošli su u naredno kolo Kupa pobjedom protiv niželigaša Eordaikosa. U gostima su slavili 3:0, a dvostruki strijelac bio je Ante Rukavina...

Ante Rukavina dobio je u Kupu povjerenje trenera i krenuo u prvih 11. Nekadašnji napadač Hajduka pokazao je u susretu s niželigašem Eordaikosom svu kvalitetu te je bio najzaslužniji za prolaz PAO-a.

Već u trećoj minuti doveo je Panathinaikos u vodstvo. Nakon kornera na dobro spuštenu loptu glavom u peterac gostiju Rukavina je odlično reagirao i škaricama pogodio mrežu za vodstvo gostiju.

U 26. minuti pogodio je i drugi put. Ovaj put na ubačenu loptu s desne strane glavom je dobro naciljao i Panathinaikos je poveo s 2:0. U drugom poluvremenu konačnih 3:0 postavio je Ninis.

Rukavina je odigrao dobru utakmicu, bio je vrlo aktivan i najopasniji igrač u momčadi Panathinaikosa.