Liga prvaka - Skupina A, 4. kolo, 04.11.2009, 19:00 h
A.C. PAOK 26:30 CSM Constanta
CSM Constanta

Constanta slavila i na prvom gostovanju

Matej Milanović • četvrtak, 05.11.2009.

Odigrana je prva utakmica četvrtog kola skupine A rukometne Lige prvaka. Rumunjska Constanta je s 30:26 slavila na gostovanju kod PAOK-a...

PAOK i Constanta su na papiru trebale biti dvije najslabije momčadi skupine A. Međutim, Constanta je, zahvaljujući svojim dobrim igrama i činjenici da je prva tri kola igrala doma, ostvarila već dvije pobjede dok su Grci još uvijek bili na nuli.

Constanta je već do poluvremena došla na četiri pogotka prednosti, 16:12. U nastavku nisu uspjeli povećati vodstvo, ali su ipak mirno priveli utakmicu kraju s konačnih 30:26 koji ih ostavlja u igri za prolaz kruga. PAOK je pak propustio vjerojatno najbolju priliku da dođe do bodova u ovogodišnjoj Ligi prvaka.