2. Hrvatska nogometna liga, 11. kolo, 06.11.2009, 14:00 h
Hrvatski dragovoljac 5:0 Imotski
Imotski

Dragovoljac ponizio Imotski

Ivana Strahija • subota, 07.11.2009.

Drugi poraz u 11 kola Imotskom je priuštio Hrvatski dragovoljac na svom Sigetu, a gosti iz Imotskog pokazali su toliko malo da su mogli lako primiti i još koji gol.

Neuobičajeno loše izdanje Imoćana u Zagrebu se, s obzirom na dosadašnji skor, može pripisati lošem danu. Jako malo pokazali su trenutni prvaci ljestvice, koji nakon što svoje susrete odigraju ostali klubovi možda to više neće biti.

Već u 13. minuti zatresla se mreža gostiju iz Imotskog, a precizan je bio Janjetović. Njegov suigrač De Souza sedam minuta kasnije postavlja rezultat na 2:0, a do kraja poluvremena pogodio je na pravo mjesto još dva puta Gaćeša, za visokih, i Imotskom nedostižnih, 4:0.

Vezane vijesti

U drugom dijelu susreta na Stadionu Stjepana Spajića mreže su mirovale, tek je pred kraj susreta Janjetović još jednom bio precizan i postavio konačnih 5:0.

Ovaj kiks Imotskog ipak ne bi trebao preteško pasti ekipi koja je do sada svoje utakmice odrađivala i više no korektno na zadovoljstvo svojih mnogobrojnih navijača, koji su je pratili i u Siget. Svakako će pobjeda dati krila Dragovoljcima, koji su ove sezone u režimu toplo-hladno, a ovo bi im mogla biti odskočna daska za uvjerljiv plasman u gornji dom ljestvice.

Ostale utakmice 11. drugoligaškog kola igraju se u subotu i nedjelju.