Restoran Pupa najefikasniji

Mihaela Bradovski, Antonija Pavlić • subota, 28.11.2009.

Bez većih šokova i iznenađenja odrađen je i treći dan natjecanja Kutije šibica, ogledi pretkola...

Najuvjerljiviju pobjedu subotnjeg dana pretkola Kutije Šibica ostvario je Restoran Pupa - kod Ljubice koji je u mrežu ekipe CB 10 pospremio čak devet lopti. Po dva puta u strijelce su se upisali Boris Stričević i Silvio Fočić, hat-trick postigao je Ivan Dugandžić, dok je konačnih 9:1 postavio Hrvoje Lončarević.

Uzbudljiv i neizvjestan susret odigrali su pak Pekarna Lanište i Kavomat, a svakoj je ekipi pripalo po jedno poluvrijeme, rezultatski i dojmom. Pogodak Bolfeka s igračem manje za 1:0 anulirao je Daševci u nastavku, a junak sedmeraca vratar je Pekarne Lanište s dvije obrane, prve za izbjegavanje poraza i druge za pobjedu i prolaz.

Prolaz u prvi krug uvjerljivo su izborili i ROS Trgovina d.o.o, Zadnja minuta, CB Sonata i Kolobit, dok su se kroz lutriju sedmeraca plasirali Društvo Kustošijanaca protiv Črnomereca, Caffe Žabac protiv CB rituala, ASO-Ponos iz Krapine kontra Electroluxa i MN Kruševo protiv MNK Domina iz Rijeke.