Splitski Jadran je pred domaćom publikom slavio nad Koperom koji još uvijek čvrsto drži dno ljestvice Jadranske lige, zajedno s POŠK-om. Današnji susret protekao je u dominaciji splitskog kluba...

Jadran ST - Koper Rokava 10:5 (2:1, 2:1, 3:1, 3:2)

Jadran ST: Miro Škiljo, Andro Franičević, Luka Vukić 2, Ivan Brnas, Rene Bezić, Tomislav Pleić, Boris Popović, Filip Vuleta, Domagoj Kuzmanić 4, Ivan Perić 2, Ivan Banovac 1, Bojan Matutinović 1, Marko Vlaić, Tim Hutten. Trener: Mirsad Zajmović.

Koper Rokava: Luka Gržentić, Marko Pavičić, Andraž Verač, David Burburan 4, Blaž Verač, Branimir Kavčič, Martin Puš, Teo Galić, Gregor Merlak, Boško Krivičić, Nenad Černeka 1, Rok Crnica, Luka Prelc, Uroš Smolnik. Trener: Veselin Đuho.

Igrač više: Jadran ST 5/9, Koper 0/7
Peterci: Jadran ST 0, Koper 4/4
Suci: Mirko Goreta (Šibenik), Tomislav Copić (Šibenik)

Jadran je od starta krenuo žustro pa je nakon nekoliko minuta već stvorena prednost od 2:0. Iako je Koper uspio izjednačiti na 2:2 sredinom druge četvrtine, Jadran se vraća na staru "stazu" i povećava na 4:2, kako i završava prvo poluvrijeme.

Najveću prednost domaćini su stvorili u trećem dijelu nakon kojeg je rezultat iznosio 7:3. Do kraja je Koper uspio postići više pogodaka nego u bilo kojoj drugoj četvrtini (2), no Splićani odnose zasluženu pobjedu.

Najefikasniji igrači u bazenu bili su Jadranov Domagoj Kuzmanić sa četiri pogotka i David Burburan iz Kopera koji je imao isti učinak.