Ostali sportovi

Zagrepčanima prva utakmica

Matej Milanović • četvrtak, 22.04.2010.

Zagrebačka Mladost svladala je imenjake iz Kaštela u prvoj utakmici finalne serije za prvaka Hrvatske u odbojci...

Prvi okršaj Mladosti iz Zagreba i Mladosti iz Kaštel Lukšića, za naslov prvaka Hrvatske u odbojci, prošao je bez velikih iznenađenja. Zagrepčani su pred svojom publikom krenuli samouvjereno od samog početka i dobili prvi set s 25:19.

U drugoj dionici domaći su dominirali i sigurnom igrom došli do dvostruke prednosti u setovima, 25:15. Treći set je također prošao u znaku zagrebačke momčadi koja je s 25:18 došla do 3:0 u setovima i dobila prvu utakmicu u seriji.

Drugi dvoboj igra se u subotu, a domaćin će biti Mladost Kaštela koja će morati odigrati utakmicu bez grešaka ukoliko želi doći do prve pobjede u seriji i učiniti finale zanimljivim.