Split remizirao s doprvakom BiH

Borna Rupnik • utorak, 13.07.2010.

Novopečeni prvoligaš Split vikend je iskoristio za još jednu prijateljsku utakmicu, protiv doprvaka Bosne i Hercegovine...

Park mladeži ugostio je i drugoplasiranu momčad prvenstva Bosne i Hercegovine te sudionika pretkola Europske lige, ekipu Širokog Brijega, a utakmica je naposljetku završila s neodlučenih 1:1.

Gosti su unatoč nastupu s pričuvnom postavom poveli u 41. minuti, nakon što je zbog prekršaja na Mišiću dosuđen jedanaesterac koji je u pogodak pretvorio Glavina.

Međutim, Splićani su svoju bolju igru okrunili izjednačujućim pogotkom u drugom poluvremenu. U 75. minuti dvoboja s više od 20 metara pogodio je Qerimi, dok su u međuvremenu promašivali prije svih Ante Vitaić, Obilinović i Žužul.

Mogla je momčad Ivana Katalinića i do pobjede, no nedostajala je - realizacija.