Englezi uskočili u zadnji vlak

Borna Rupnik • subota, 24.07.2010.

Reprezentacija Engleske uspjela je uz Francuze izboriti polufinale Europskog prvenstva za igrače do 19 godina. Austrijance je pobjeda nad Nizozemcima odvela do trećeg mjesta...

Nakon što su Španjolska i Hrvatska izborili nastup u polufinalu Europskog prvenstva za uzrast do 19 godina iz skupine B, tražili su se putnici u nastavak natjecanja iz skupine A.

Domaćini Francuzi odigrali su 1:1 protiv Engleza i tako potvrdili svoje prvo mjesto na tablici, odnosno ogled protiv naše izabrane vrste. Tafer je pogodio u 56. minuti za vodstvo Francuske, ali je u trećoj minuti sudačke nadoknade poravnao Phillips.

Vezane vijesti

Austrija je u drugom susretu te skupine svladala Nizozemsku, no ni jedni ni drugi neće vidjeti polufinale. Jedini gol na utakmici postigao je Đuričin u 87. minuti s bijele točke.

• Captain Jack24.07.2010. u 23:40
    Englezi bi svejedno prošli čak i da su izgubili 1-0 tak da ne kužim u koji zadnji vlak su to oni uskočili..
    Captain Jack
  • Obrisan korisnik24.07.2010. u 23:33
    o jebem vam tablicu pa mogli ste staviti i golove i razlike tako da vidim što bi bilo s englezima da se nisu sretno izvukli u trećoj minuti sudačke. bi li ispali?