Slaven Belupo uvjerljiv protiv Koprivnice

Nikola Vlahović • ponedjeljak, 02.08.2010.

Igrači Slaven Belupa otvorili su sezonu na najbolji mogući način, s dvije pobjede u isto toliko utakmica. Nakon pobjeda u prvenstvu, Slaven Belupo zabilježio je i novu pobjedu u prijateljskoj utakmici.

Nogometaši Slaven Belupa odradili su prijateljsku utakmicu protiv trećeligaša Koprivnice. Razlika u kvaliteti bila je prevelika te je momčad Mile Petkovića upisala visoku pobjedu, 4:1.

Na klupi Farmaceuta bio je pomoćni trener Pavo Crnac, a kako stoji na službenim stranicama Slaven Belupa, Petkoviću je ova utakmica poslužila da provjeri one igrače koji u prva dva kola nisu dobili veću minutažu.

Iako je na teren istrčao pričuvni sastav Slaven Belupa, nije bilo opuštanja, a mrežu Koprivnice je u 24. minuti načeo Delić, koji je rutinirano realizirao najstrožu kaznu. Ipak, trećeligaš se vratio u igru u 73. minuti, kada je Njegač matirao novopridošlog vratara Slaven Belupa Nurkovića.

Da se ne dogodi iznenađenje pobrinuo se najbolji igrač susreta Mark Bartolić, koji je u samo pet minuta postigao tri gola i tako doveo svoju momčad do visoke i uvjerljive pobjede.

Slaven Belupo: Nurković, Marčić, Labudović, Poldrugač, Bagarić, Nynkeu, Jakšinić, Marčinković, Papa, Delić, Tepurić. (Još su igrali: Bulić, Šestak, Bartolić i Poredski).