Rovinj slavio protiv Grobničana

Mirza Seferagić • nedjelja, 03.10.2010.

U osmom kolu nazanimljiviji rezultat dogodio se u Rovinju gdje su domaći pobijedili Grobničan s 3:1. A Moslavina je već drugo kolo zaredom upisala poraz od 4:0.

U Rovinju je istoimeni domaćin nadigrao goste iz Čavla s 3:1, a poveli su domaći već u 13. minuti preko Fedotova. Na 2:0 povisio je Barlecaj, a bilo je to u 29. minuti. Još veću prednost donio im je Tomić u 56. minuti susreta, a počasni pogodak za goste postigao je Edo Flego. Uvjerljiva predstava domaćina i na kraju uvjerljiva pobjeda.

Rudar je na svom terenu dočekao slabašnu Moslavinu koja je u prošlom kolu identičnim rezultatom poražena od Crikvenice. Admir Hodžić doveo je domaće u vodstvo u 33. minuti, a s tim se rezultatom otišlo i na odmor. U nastavku utakmice dva je pogotka postigao Igor Juričić, a jedan je još dodao i Stepčić za konačnih i uvjerljivih 4:0.

Crikvenica i dalje nastavlja s dobrim igrama, a ovaj put stradao je Radnik Legea s 3:1. Poveli su domaći već u 12. minuti, a strijelac je bio Butorac. U 17. minuti je već 2:0, a tu je utakmica praktički bila i riješena jer je kazneni udarac skrivio vratar gostiju koji je potom zaradio i crveni karton. Pogodak iz tog kaznenog udarca postigao je Tucaković. No, početkom drugog poluvremena gosti vraćaju nadu jer je u 52. minuti pogodio Sergej Jakirović, ali samo dvije minute kasnije domaći opet odlaze na dva pogotka prednosti, a strijelac je bio Mate Brajković.

Krk je na svom terenu bio uvjerljiv protiv Jadrana, a završilo je s 3:0. Dvostruki strijelac bio je Edi Petrović dok je treći pogodak postigao Stanivuk. Svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Novalja je dočekala Medulin 1921, a konačni rezultat bio je 1:1. Treba reći da je ovo bio jako dobar rezultat za Medulin jer su u zapisniku imali samo tri igrača na klupi, pa se može reći da su odigrali dobru utakmicu.

Orijent je u Rijeci bio bolji od Nehaja s 3:1, a dvostruki je strijelac bio Luka Barišić. Segesta je na svom terenu dočekala Opatiju, a domaći su slavili s 3:2. Iako rezultat ukazuje na to da je utakmica bila neizvjesna, zapravo i nije bila jer su domaći u 72. minuti vodili s 3:0. Dva gola za domaće postigao je Svetopetrić. Vrapčani su s 1:0 bili bolji od Dugog Sela dok su Zelina i Vrbovec odigrali utakmicu bez pogodaka.