Splitovci nadigrali Sarajevo

Antonija Pavlić • subota, 09.10.2010.

Nogometaši RNK Splita u prijateljskom su ogledu u Međugorju pobijedili istoimenog domaćina pogocima Paraća i Serdarušića (2:0)...

Senzacija dosadašnjeg dijela Prve hrvatske nogometne lige RNK Split u petak je pobijedio FK Sarajevo u prijateljskoj utakmici odigranoj u Međugorju.

Trećeplasirani hrvatski klub bio je bolji protivnik tokom cijele utakmice, ali pobjedu je uspio osigurati tek u posljednjih deset minuta. U 80. je, naime, Parać materijalizirao odličan centaršut Grizelja, da bi dvije minute kasnije Serdarušić lobom prevario vratara Sarajeva Hodžića te tako zaključio ogled.

Za Splitovce su nastupili još i Vuković, Radnić, Pe. Šimić, Budiša, Dam. Rašić, Lojić, Pr. Šimić, Bučan, Deranja, Golubović, Obilinović, Zagorac, Dan. Rašić, Gruica, Erceg, Žužić i Pehar, a iz najjače postave, zbog želučanih problema, izostao je tek Goran Milović.