Nikola Vlahović • ponedjeljak, 01.11.2010.

Bivši napadač Šibenika, Ermin Zec, nastavio je s dobrim igrama u Turskoj te se ponovno upisao u strijelce.

U sklopu 10. kola turskog nogometnog prvenstva Genclerbirligi je odmjerio snage protiv Manisaspora. Klub Ermina Zeca slavio je 2:0, a bivši napadač Šibenika postigao je drugi gol.

Genclerbirligi je puno bolje krenuo u utakmicu te je odmah na početku dva puta zaprijetio Zec. Međutim, domaćin je poveo u 34. minuti pogotkom Serkana Calika.

Zec je odigrao jako dobru utakmicu te je na početku drugog poluvremena, točnije u 53. minuti zabio fenomenalan gol i tako na najbolji mogući način okrunio dobru igru u svom novom klubu.

Primio je Zec jednu loptu te je silovito iz daljine poslao iza leđa gostujućeg golmana. Genclerbirligi se trenutno nalazi na 13. mjestu tablice s osvojenih 11 bodova.

• ElKun1001.11.2010. u 18:03
    ElKun10
  • Obrisan korisnik01.11.2010. u 13:11
    Zec zasluzuje igrat u nekom klubu iz lige petice i drago mi je sta nije osa u dinamo ili hajduk
  • Vugi701.11.2010. u 11:21
    Zec igra za BiH pa Bilić nema šta obraćati pozornost na njega. Meni je žao da nije došao u Dinamo koji je po meni jači klub od Genclerbirligija. Bio bi dobar u tandemu sa Rukavinom.
    Vugi7
  • ElKun1001.11.2010. u 10:49
    ElKun10
  • Obrisan korisnik01.11.2010. u 10:06
    Ermin Žeč ;)) koji lik od komentatora ;)) dobar gol,bolje puca od naših reprezentativaca,koji sa 20m pucaju po oblacima ...