Lovro Štrbinić • nedjelja, 28.11.2010.

U 19. kolu ukrajinskog nogometnog prvenstva Šahtar je upisao i 17. ovosezonsku pobjedu, a Eduardo je zabio novi pogodak za momčad iz Donjecka. Jučer je u pobjedi Dynama strijelac bio i Ognjen Vukojević.

Nakon što je precizan bio u Beogradu u utakmici Lige prvaka Eduardo je sve bolju formu potvrdio i pogotkom kijevskom Arsenalu. Hrvatski reprezentativac precizan je bio nakon spretne reakcije glavom u 62. minuti za 3:0, a susret je na kraju završio rezultatom 4:0 za klub iz Donjecka. Takvim raspletom Šahtar je zadržao 12 bodova prednosti pred drugoplasiranim kijevskim Dynamom.

Eduardo i kapetan Darijo Srna odigrali su svih 90 minuta.

Klub iz Kijeva igrao je svoju prvenstvenu utakmicu još jučer, a također je upisao domaću pobjedu. Žrtva je bio Sevastopolj, a u strijelce se upisao i Ognjen Vukojević. On je za konačni rezultat 2:0 pogodio u 65. minuti dvoboja. To je Ogijev drugi pogodak ove sezone, a postigao je udarcem s vrha šesnaesterca u donji lijevi kut protivničkih vrata.

• Obrisan korisnik28.11.2010. u 18:42
    Ovo je pravi dudu, skoro svaku utakmicu zabija hehe. Samo tako nastavi majstore.
  • Obrisan korisnik28.11.2010. u 18:09