Vodeni sportovi

Mladost odradila jači trening u Kotoru

Matej Milanović • nedjelja, 30.01.2011.

Mladostaši su potpuno dominirali u utakmici devetog kola Jadranske lige u vaterpolu, koju su u Kotoru odigrali protiv domaćeg Cattara. Domaćini su svega dvaput zatresli protivničku mrežu, a Mladost čak 16...

CATTARO - MLADOST 2:16 (1:5, 0:4, 0:5, 1:2)

Jadranska liga, 9. kolo

Cattaro: Krivokapić, Pasković, Vico, Živković, Bitter, Bjelobrković 1, Božović, Cankar, Bebić, Paunović, Dončić 1, Drašković, Pavlović, Đurović, Trener: Vičević

Mladost: Marcelić, Vukičević 2, Perić, Letica 2, Petković 4, Živković 2, Gagulić, Brlečić 1, Karač, Muslim 3, Hinić 1, Buljubašić 1, Pavić, Pavičić, Trener: Nikolić

Mladost je lagano odradila posao u Kotoru i u kojem će smjeru krenuti utakmica bilo je jasno već nakon prve četvrtine. Nju su Zagrepčani dobili s 5:1, a prvi gol domaćina stigao je kada su gosti već imali +3.

Iduće dvije dionice protekle su u dominaciji Žabaca koji su taj period od 16 minuta dobili s 9:0 i povisili na 14:1. Tek su u zadnjoj četvrtini momci trenera Nikolića malo popustili i tek minimalno povećali razliku, dobivši dionicu samo s 2:1.

Konačni rezultat tako glasi 16:2 za Mladost. Najviše se kod pobjednika istaknuo Petković sa četiri zgoditka, a uopće se nije osjetio izostanak Vanje Udovičića zbog ozljede.