Liga prvaka, skupina D, 4. kolo, 02.11.2011, 20:45 h
Lyon 0:2 Real Madrid
Real Madrid

Dva gola Ronalda za 12 bodova Reala

Josip Tolić • srijeda, 02.11.2011.

U drugoj utakmici skupine D Lige prvaka Real Madrid je slavio na Stade de Gerlandu u Lyonu s 2:0. Po jedan gol Cristiana Ronalda u svakom poluvremenu bio je dovoljan da Madriđani nastave svoju uvjerljivost u najelitnijem europskom natjecanju.

Olympique Lyonnais - Real Madrid 0:2 (0:1)
(Ronaldo 25', 69'/11m)

Real nastavlja s dominacijom u Europi. Na gostovanju u Lyonu Cristiano Ronaldo testirao je francuskog vratara Huga Llorisa u sedmoj minuti te najavio svoju večer. Benzema je umalo ponovno zabio svojoj bivšoj momčadi tri minute potom, a onda je u 25. minuti Kraljevski klub došao u vodstvo. Iz slobodnog udarca Ronaldo je ostavio nemoćnog Llorisa za 1:0 Madriđana.

Jedina Lyonova šansa u prvih 45 minuta stigla je na isteku pola sata kada je Gomis spustio loptu za Källstroma, no Šveđanin nije bio precizan. Benzema, Di María i Özil okušali su svoje udarce do predaha, bez uspjeha.

U nastavku je Ronaldo ponovno opasno prijetio. U 65. minuti udarac iz daljine krajnjim naporom zaustavio je Lloris, a četiri minute potom s 11 metara zabio je svoj 100. gol za Real nakon što je sam izborio najstrožu kaznu. Lyon je najbliže pogotku u nastavku bio 12 minuta prije kraja kada je Briand pogodio vratnicu, no rezultat se nije mijenjao.

• Obrisan korisnik03.11.2011. u 09:19
    gospodin finoća prijatelju imaš sve isječke iz svih liga petice kao i iz lige prvaka na stranici www.footyroom.com  uživaj u sažetcima:)
  • Obrisan korisnik03.11.2011. u 01:44
    inace bi gledao sve na soccerclips.net ali iz nekog razloga ne rade, da li sam nazrijeo i vas problem? XD
  • Obrisan korisnik03.11.2011. u 01:43
    apel redakciji da opet krene s videima barem sa lige prvaka i bitnijih tekmi liga petice, ako moze..
  • xavice03.11.2011. u 00:01
    bosna ima itekakve šanse,portugal ima malo previše egoista i cirkusanata u ekipi