Remi Lučkog s drugoligašem

Lovro Štrbinić • subota, 28.01.2012.

Lučko je u subotu odradilo i četvrtu pripremnu utakmicu, a ovaj put je protivnik bio HAŠK. Momčad s Peščenice pružila je solidan otpor prvoligašu i na kraju izvukla remi nakon dva poluvremena u trajanju od 60 minuta.

Na stadionu HAŠK-a na Peščenici prijateljski ogled s dva poluvremena po 60 minuta odigrali su domaći drugoligaš i Lučko. Oba trenera su isprobala velik broj igrača, a na kraju su se morali zadovoljiti neriješenim ishodom.

U prvom dijelu prvoligaš iz zagrebačkog predgrađa je bio bolji suparnik, no nedostajalo je koncentracije u završnici. Dobrim udarcima su vratara HAŠK-a zagrijali Grafa i Sarić, ali je on u oba navrata dobro reagirao.

Drugo poluvrijeme donijelo je nove igrače na travnjaku, a HAŠK je poveo pogotkom Lepinjice. No, nakon lijepe akcije Pejića i Zulima koju je završio Petrak Lučko je uspjelo izjednačiti, odnosno postaviti krajnji ishod ovog dvoboja.

Sljedeću pripremnu utakmicu Lučko igra u utorak 31.1. protiv Lokomotive, s početkom u 14:30 na SC Lučko. Dan poslije planiran je polazak na desetodnevne pripreme u Makarsku, gdje će boraviti 25 igrača i potrebna pratnja.