Split 15:15 Bjelovar
Bjelovar

Split i Bjelovar loši

Ivana Strahija • ponedjeljak, 05.03.2012.

Nakon dva poraza splitski premijerligaš upisao je konačno bod iz remija s Bjelovarom, no izuzetno loša igra s obje strane rezultirala je s tek 15:15 po isteku 60 minuta.

Rijetko kada se u najvišem rangu natjecanja muškaraca upisuje takav rezultat, no eto i to se dogodilo u maloj dvorani Gripa u nedjelju u Splitu. Za takav rezultat međutim nisu zaslužne fantastične obrane, nego nevjerojatan broj tehničkih pogrešaka i promašenih šuteva.

Možda podatak da je Split tek u 27. minuti zabio svoj drugi gol pomogne kod shvaćanja rezultata, do tada je Bjelovar "već" imao osam postignutih golova. Na odmor se otišlo s 5:9.

U drugom poluvremenu nešto bolji Split, a do 38. minute uspjeli su domaći preokrenuti na 10:9. No, vodstvo i dva boda Splićani nisu uspjeli zadržati te je susret završio remijem, iako je po prikazanom gost ipak više zaslužio pobjedu.

Od pojedinaca vrijedi izdvojiti tek vratare na obje strane. Domaći Vukas imao je 16 obrana i najzaslužniji je za to što Split nije upisao treći poraz u nizu, dok je gostujući Grgić imao 11 obranjenih šuteva. Što se strijelaca tiče, Čelić je za Split postigao pet golova, a Đurković i Gašparović su za Bjelovar zabili po tri.

• Zinedine_Zidane05.03.2012. u 13:00
    gledao sam zadnjih 15 minuta utakmice na sportskoj televiziji...katastrofalna utakmica, previše tehničkih grešaka, neizrađenih akcija...sve u svemu jako loše...dovoljno je reći da je Bjelovar imao zadnji napad tridesetak sekundi, trener je pozvao time out 9 sekundi prije kraja i što je najgore od... [više na forumu]