Hajduk poražen od Rusa uz promašaj i pogodak s bijele točke

Borna Rupnik • ponedjeljak, 02.07.2012.

Hajduk je u sklopu priprema u Njemačkoj odigrao i pripremni susret protiv Alanije iz Vladikavkaza. Splićani su poraženi rezultatom 2:1...

Nogometaši Miše Krstičevića za novu se sezonu spremaju u Njemačkoj, a formu su testirali u još jednom prijateljskom ogledu. S druge su im strane stajali igrači ruske momčadi Alanije iz Vladikavkaza.

Susret je odigran u mjestu Freising nedaleko Münchena, a Rusi su pobijedili 2:1. Svoje su pogotke postigli u 20. i 36. minuti iz svoje dvije najveće prilike, dok je za Hajduk smanjio Caktaš u 86. minuti, "panenkom" s 11 metara.

No, Hajduk je imao svojih prigoda za bolji rezultat. Vukušić je u uvodnim minutama promašio s bijele točke, jedan je njegov udarac zaustavljen na samoj gol-crti, a Kiš je pri kraju utakmice pogodio okvir gola.

• Obrisan korisnik02.07.2012. u 11:45
    šteta što se junior tomičić ozljedija pa nije moga na pripreme jer je momak fantastičan i vidim ga za 2-3 godine ka jednog od najvažnijih igrača hajduk, odličan tehničar,,,,,,
  • Obrisan korisnik02.07.2012. u 10:51
    ako odu vuk i anas onda dovest jednog iskusnog veznjaka u sredinu, jednog stopera i krilo neko dobro,,,,,,,
  • Obrisan korisnik02.07.2012. u 10:38
    Gledam sažetke tekme i divim se hajdukovoj mladosti, panenke, lobanja, ćevapi, gege..... klinci imaju talenta i hrabrosti, bit će ovo velika generacija. nadam se da će u hajduku imati dovoljno mudrosti da to iskoriste