HSV i Werder ekspresno ispali iz Njemačkog kupa, dva pogotka Sylvestra u pobjedi

Borna Rupnik • nedjelja, 19.08.2012.

Nakon što se od Njemačkog kupa već u prvom kolu u subotu oprostio Hoffenheim, isto se dogodilo i HSV-u, Werderu, Nürnbergu, Herthi, Eintrachtu...

HSV je svoj ovosezonski nastup u Njemačkom kupu okončao na gostovanju kod Karlsruhea, gdje je poražen 4:2. Pogocima Berga i Beistera Hamburžani su vodili 2:1 na poluvremenu, no u nastavku su Alibaz, Stoll i Soriano režirali veliki preokret. Ivo Iličević igrao je za HSV od 84. minute.

Marin Tomasov bio je u udarnoj postavio svog 1860 Münchena, zaradio je žuti karton, a zamijenjen je u 64. minuti. Njegova je momčad prošla uz sigurnih 6:0, a uvjerljiv je bio i Hannover, uz po dva pogotka Schlaudraffa i Pinta.

Nürnberg je pao nakon produžetka, pri čemu je odlučujući strijelac za Havelse bio Vučinović, a Hertha je svoj put zaključila porazom kod Wormsa 2:1. Pobjedu domaćinu donio je Dressler desetak minuta prije kraja.

Schalke je prošao s 5:0 protiv Saarbrückena, a dvostruki su strijelci bili Draxler i Marica. Jakub Sylvestr, napadač Dinama na posudbi u Erzgebirge Aueu, postigao je dva pogotka u pobjedi nad Eintrachtom iz Frankfurta 3:0, u susretu koji su obje momčadi završile s desetoricom.

Werder iz Bremena ispao je u produžetku kod Preussen Münstera. Nakon 90 minuta bilo je 2:2, a potom je domaćin postigao još dva pogotka, a junak je bio autor hat-tricka, Taylor.

Erzgebirge Aue - Eintracht Frankfurt 3:0
Preussen Münster - Werder 4:2 (produžetak)

• Mithrandir20.08.2012. u 11:00
    J. Sylvestar zabio 2 i izbacili prvoligaša!! Zanimljivo......
    Mithrandir
  • Obrisan korisnik20.08.2012. u 00:20
    trenutno je werder 18. klub po jačini u bl i to uvjerljivo, reći će alofs nemamo novaca, a di su novci patuljku lopovski , klub koji je trebao biti danas europska klasa trpi ovo, gledao sam sad sažetak na skyu, taj neki taylor im trpa dva gola di ih izneredi a jedan gol ih izmajmunizira i ušeta se... [više na forumu]
  • cameosis19.08.2012. u 22:41
    sramota za eintracht, dobro da su fsv i ofc prosli.
    cameosis
  • narada10819.08.2012. u 21:57
    nikad slabiji bundesligasi u prvom kolu kupa. Cini se kao da ima kod nekih trenera/klubova strategija da se sva energija usmjerava na ligu,