Kombinirani sastav Istre 1961 remizirao s Rovinjem

Josip Piršljin • petak, 18.01.2013.

Nakon dvije pobjede na pripremama za proljetni dio sezone, nogometaši Istre 1961 upisali su remi. Protiv Rovinja je nastupila kombinirana momčad koja je odigrala 1:1.

Igrači Igora Pamića odigrali su i treću pripremnu utakmicu prije nastavka prvenstva MAXtv Prve lige. Poslije pobjeda protiv juniora Lokomotive i Agencije Umag, zeleno-žuti su odigrali neriješeno protiv Rovinja na gostujućem terenu.

Pamić je na umjetnu travu Valbrune poslao igrače koji se nalaze na probi, te one koji su još uvijek na posudbi u Rovinju, ali konkuriraju za prvu momčad Istre. Kombinirani sastav se nije istaknuo, Rovinj je izborio remi 1:1.

Dva su se kluba dogovorila da će se utakmica u Rovinju igrati dva puta po 35 minuta. Pred kraj prvog, skraćenog, poluvremena Istra je povela pogotkom jedinog igrača koji je ove zime potpisao ugovor sa zeleno-žutima - Luke Hadžića.

Domaća je ekipa uspjela poravnati rezultat u 59. minuti kada je uspješno izveo slobodni udarac Krijan. Puljani su isprobali Vladimira Ilića, stopera koji je došao iz srpske Kolubare, ali i dva nova igrača Ivana Buljubašića, te Ivana Grgića.

Istra je igrala u sljedećem sastavu: Ćorić, K. Hadžić, Ilić (od 55. Blagojević), Načinović (od 36. Zgrablić), Krajačić, Buljubašić, Baša, Jerković, L. Hadžić, Prelčec, Grgić..