Istra u pripremnoj utakmici svladala Cibaliju

Maj Gašparac • subota, 26.01.2013.

Nogometaši Istre 1961 svladali su Cibaliju u pripremnoj utakmici rezultatom 3:2. Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 2:2, a pobjedu momčadi Igora Pamića donio je Havojić u 48. minuti...

Momčad Istre 1961 svladala je Cibaliju u svojoj šestoj utakmici na pripremama uoči nastavka sezone. Konačan rezultat susreta bio je 3:2.

Nogometaši Istre prvu priliku na susretu imali su u trećoj minuti, no tada Čagalj nije uspio svladati golamana Cibalije Paradžikovića. Momčad Igora Pamića povela je u 21. minuti preko Križmana, kojemu je asistirao Ottochian.

Osam minuta nakon vodećeg pogotka nogometaš Istre Križman je pogodio gredu, a žuto-zeleni su udvostručili svoje vodstvo ubrzo nakon toga. Strijelac za 2:0 bio je Alen Pamić, no Istra nije dugo zadržala svoju prednost.

U 33. minuti zaostatak Cibalije smanjio je Bartolović. a za izjednačenje je pogodio Koledić pet minuta kasnije.

S rezultatom 2:2 momčadi su otišle na odmor, a Istra je pobjedu izborila tri minute nakon početka drugog poluvremena. Srijelac za konačnih 3:2 bio je Tomislav Havojić.

• Obrisan korisnik28.01.2013. u 22:48
    Nakon svih teškoća kroz koje Cibalija prolazi dosta je dobro odigrala ovu utakmicu.Sad treba otkloniti neke greške pogotovo u obrani i mislim da neće Cibalia imati problema što se tiče ostanka u ligi.