Lokomotiva jača od slovenskog prvoligaša, po jedan pogodak u svakom poluvremenu

Ivor Krapac • subota, 26.01.2013.

Nogometaši Lokomotive približili su se završetku prvog dijela priprema za nastavak sezone, koji odrađuju u Rovinju. Momčad Tomislava Ivkovića u subotu je odigrala utakmicu protiv slovenskog prvoligaša Domžala i uz dobru igru ubilježila i pobjedu, slavivši s 2:0...

Kako se približava nastavak sezone u MAXtv Prvoj ligi, hrvatski prvoligaši igraju sve više pripremnih utakmica. Lokomotiva je u subotu odigrala još jedan susret u prvom dijelu svojih priprema, u kojem su za bazu odabrali Rovinj. Utakmica je završila uspješno i igrom i rezultatski, s 2:0 protiv slovenskog prvoligaša Domžala.

Zagrebačka momčad došla je u vodstvo već u drugoj minuti, kada je Andrej Kramarić pogotkom okrunio solo-prodor. U nastavku utakmice Lokosi su imali nekoliko prilika za povećanje vodstva, a do željenoga su stigli u 59. minuti. U akciji koju je započeo Barbarić, Martinac je povratnom loptom pronašao Šituma, koji je zabio za konačni rezultat.

Lokomotiva je kasnije mogla i povećati vodstvo, dok vratar Zagrepčana Dominik Picak nije imao previše posla. Napravio je sve što je trebao.

Prijateljska utakmica:
Lokomotiva - Domžale 2:0

Lokomotiva: Picak, Boras, Puljić, Barbarić, Bručić, Pavičić, Antolić, Trebotić, Pjaca, Peko, Kramarić
Drugo poluvrijeme: Picak, Samateh, Puljić (od 70. Čakarun), Barbarić, Musa, Maleš, Pavičić, Chago, Zakarić, Martinac, Šitum

Domžale: Vidmar, Skubic, Zec, Vuk, Vuk, Knezović, Balokog, Dobrovoljc, Balkovec, Tirc, Salihi
Igrali su i: Ožbolt, Stanković, Korun, Halilović, Kumer, Rems, Kovjenić, Majer, Pihler, Šimunović, Čadikovski, Požeg, Andrić, Zupanc, Cerar i Papež

• Obrisan korisnik26.01.2013. u 21:30
    Treći na tablice, polufinale kupa - bit će iznenađenje ako lokomotiva ne izbori kvalifikacije EL
  • Obrisan korisnik26.01.2013. u 21:02
    I ove godine lokomotiva će igrat važnu ulogu u prvenstvu.Vidi se dobar rad Tomislava Ivkovića koji izrasta u vrhunskog trenera!