Chago u završnici preokrenuo za pobjedu Lokomotive

Branimir Korać • nedjelja, 03.02.2013.

Lokomotiva je u novom pripremnom susretu ugostila momčad Zeline i uz dosta muke stigla je do pobjede. Tek u samom finišu susreta pobjedu je osigurao Mathias Chago...

Lokomotiva je subotu iskoristila za odigravanje pripremnog susreta protiv Zeline u kojem je u samom finišu uspjela napraviti preokret i upisati pobjedu 2:1.

Zelina je dugo vodila, još tamo od sredine prvog poluvremena, ali završnica je pripala domaćinu koji je s dva pogotka uspio preokrenuti rezultat i na kraju slaviti.

Strijelac oba gola za momčad Tomislava Ivkovića bio je Mathias Chago koji je prvo pogodio u 87. za poravnanje, a zatim dvije minute kasnije za potpuni preokret.

Kod prvog gola Chagi je asistirao Martinac, a kod drugog Šitum.

Sljedeća pripremna utakmica za Lokose je na rasporedu u utorak kada će ugostiti momčad Dugog Sela.

Pripremna utakmica

Lokomotiva - Zelina 2:1

Lokomotiva: Picak; Boras, Barbarić, Mesarić, Bručić; Maleš (od 46. Pavičić); Zakarić (od 46. Šitum), Trebotić, Antolić, Pjaca; Kramarić. (od 70. minute: Žarkov; Samateh, Puljić, Čakarun, Mesarić; Mrzljak; Pjaca, Chago, Pavičić, Martinac; Šitum)