Branimir Korać • petak, 02.08.2013.

Sjajan ulazak u sezonu ubilježio je Rostov za kojeg nastupaju Stipe Pletikosa i Hrvoje Milić. Nakon četiri odigrana kola nalazi se na prvom mjestu uz pobjedu u gostima kod Anžija...

Pobjedama protiv Tomska 3:0, Tereka 2:1 i Anžija 1:0, uz remi protiv Kubana iz Krasnodara, Rostov se nalazi na vrhu ljestvice ruskog prvenstva.

Nema tako davno da se borio za opstanak u ligi i izborio ga kroz dodatne kvalifikacije, a sada predvodi prvoligaško društvo.

Protiv bogatog Anžija momčad Miodraga Božovića bila je potpuno ravnopravna, a pobjedu joj je osigurao Gueloru Kanga golom početkom drugog poluvremena.

Odličnu utakmicu odradili su hrvatski reprezentativci Stipe Pletikosa i Hrvoje Milić koji su obojica proveli svih 90 minuta na travnjaku.

U sljedećem kolu Rostov igra protiv Volge i imat će priliku produžiti sjajan niz rezultata na početku sezone.

Rusko prvenstvo 4. kolo:
Anži - Rostov 0:1

• Hektor33303.08.2013. u 17:18
    Naravno da se Rostov neće borit za titulu prvaka, ali lipo ih je vidit na vrhu ljestvice