Mega Vizura do prve pobjede, u Smederevu svladana Krka

Branimir Korać • subota, 19.10.2013.

Debitanti u ABA ligi, košarkaši Mega Vizure, upisali su pobjedu na domaćem terenu protiv Krke. Nakon tri startna poraza, stigli su do prve pobjede slavivši u nervoznoj završnici 78:74...

Samo je još jedna momčad bez pobjede u ABA ligi ove sezone. Union Olimpija će pokušati prekinuti post i doći do prve pobjede, jednako kako je to učinila Mega Vizura protiv Krke.

U dvorani u Smederevu Mega Vizura je slavila sa 78:74 u tijesnoj utakmici u kojoj nije bilo nekih velikih odvajanja. Ključnim potezom pokazao se ubačaj za tri poena Nemanje Krstića na ulasku u posljednje dvije minute kada je odveo Mega Vizuru na 76:73.

Nakon toga se dosta griješilo na obje strane, a upravo Krstić ubacio je i slobodna bacanja u posljednjoj minuti za odlazak na 78:74 i potvrdu pobjede.

Nemanja Radović predvodio je domaćina s 19 poena (8/11) i pet skokova, Ratko Varda je dodao 14 poena (3/9) i šest skokova, a Nenad Miljenović13 poena (5/9) i šest asistencija.

Kod Krke Edo Murić je upisao 21 poen (7/12), Jasmin Hukić 11 poena (4/11) i devet skokova, a Zvonko Buljan je za deset minuta ubacio sedam poena (3/4 za dva) uz dvije asistencije.

• Obrisan korisnik20.10.2013. u 08:32
    Ostaje nam vidjeti može li Olimpija do prve pobjede ili ne. Liga za sada dosta izjednačena. Neki klubovi će se morati još pojačati. Prije svih Zadar .
  • Obrisan korisnik20.10.2013. u 01:23
    Od Djordja Cvarkova baba i Zika znaju da igra Varda, ali njega ne racunam, ne cepidlaci.
  • Obrisan korisnik20.10.2013. u 00:12