Prosinečki poražen u Karabuku, ostao pretposljednji

Ivana Strahija • nedjelja, 08.12.2013.

Nakon tri pozitivna kola, Kayserispor Roberta Prosinečkog vratio se lošim navikama te je poražen u gostujućem susretu protiv Karabükspora...

U Karabuku, na stadionu Dr. Necmettin Seyhoglu, s 1:0 je poražen klub Roberta Prosinečkog, Kayserispor.

Jedini pogodak pao u je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, kad je Joseph Akpala uz pomoć Ilhana Parlaka matirao Kayserisporovog golmana Gökhana Degirmencija. Bio je to treći zgoditak 27-godišnjeg Nigerijca u dresu Karabükspora ove sezone.

Uz poraz je Prosinečki dobio još dvije loše vijesti, u (najmanje) sljedećem susretu neće moći računati na spomenutog golmana Degirmencija, koji je u 84. minuti zaradio direktni crveni karton, kao ni na Saliha Dursuna, koji je već u sudačkoj nadoknadi drugog dijela dobio drugi žuti karton.

Taj je poraz stigao nakon serije od tri dobra rezultata, prvenstvene pobjede u gostima protiv Caykur Rizespora, remija s Akhisarsporom i kup pobjede protiv Trabzona. No, unatoč porazu, ekipa Roberta Prosinečkog ostaje pretposljednja, 17.

Sljedeću svoju utakmicu Kayserispor igra protiv Eskisehirspora, trenutno sedme ekipe prvenstva.