Branimir Korać • ponedjeljak, 09.12.2013.

Hrvatski nogometni reprezentativac Danijel Pranjić odigrao je dobru utakmicu na gostovanju Panathinaikosa kod Kallonija te je pomogao svojoj momčadi na putu do pobjede 4:0 postigavši dva pogotka...

Panathinaikos je stigao do vrijednih bodova pobjedom na gostujućem travnjaku kod Kallonija. Momčad za koju nastupaju Danijel Pranjić i Gordon Schildenfeld slavila je s 4:0 s hrvatskim reprezentativcima svih 90 minuta na travnjaku.

Posebno se istaknuo Pranjić koji je bio strijelac dva pogotka. Prvo je doveo goste u vodstvo, a zatim je sredinom drugog poluvremena povisio na 3:0 i riješio svaku dvojbu.

Osim Pranjića, strijelci za Panathinaikos bili su Marcus Berg i Mehdi Abeid.

Ovom pobjedom Panathinaikos i četvrtu utakmicu zaredom ostao neporažen i ostao je bod iza trećeplasiranog Atromitosa. Kalloni je pao na osmo mjesto.

U sljedećem kolu Panathinaikos očekuje upravo derbi protiv Atromitosa u borbi za treću poziciju.

• Obrisan korisnik09.12.2013. u 20:23
    Upravo je onaj manji stadion, nihov. Navijaci PAO-a ga dozivljavaju ko sta je Stari Plac za navijac hajduka. A zasto su se tamo vratili, Jednostavno zato sta im je rentiranje olimpiskom stadiona preskupa, a mali je stadion nihov.
  • Obrisan korisnik09.12.2013. u 18:38
    Jesu ovo igrali na olimpijskom stadionu u Ateni? Dali možda netko zna, zašto PAO igra na onom drugom, manjem stadionu svoje domaće utakmice? Znam da su prošlih sezona igrali na tom olimpijskom stadionu tj.dijelili su ga s AEK-om... A sada vidim da su tamo išli u "goste" protiv tog... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik09.12.2013. u 16:18
    jel se to meni čini il je Pranja zabio oba gola sa desne strane, tj. igrao je na desnom krilu?
  • Obrisan korisnik09.12.2013. u 03:06