Filip Han • nedjelja, 02.03.2014.

Napoli nije uspio pobijediti Livorno u gostima u 26. kolu Serie A nakon što je Pepe Reina zabio gol kojim je domaćine vratio u utakmicu. Juventus je u gostima bio bolji od Milana, a Lazio je, također u gostima, pobijedio Fiorentinu...

Napoli je došao u goste kod Livorna, a kući je odnio samo bod. Obje su ekipe propustile realizirati neke prilike u prvih pola sata igre, a Napoli je prvi poveo u 31. minuti. Pandev je izborio jedanaesterac koji je realizirao Mertens za vodstvo.

Livorno je izjednačio već u 39. minuti kada je nakon jedne akcije ispred gola pucao Mbaye, a Reina nije dobro reagirao, te je laktom poslao loptu svoju mrežu. Do kraja utakmice nije bilo novih golova.

Juventus je gostovao kod Milana i upisao laku pobjedu od 2:0. Nakon nekoliko udaraca s obje strane koji nisu završili u mreži, na kraju prvog poluvremena, u 44. minuti poveo je Juventus zahvaljujući Llorenteu.

Milan se nakon odmora trudio izjednačiti, no nijedna akcija nije bila efikasna. U 68. minuti Juventus je zato podebljao svoju prednost preko Teveza kada je odličnim udarcem s dvadesetak metara postavio konačnih 0:2.

Lazio je u gostima svladao Fiorentinu, a za to joj je bio dovoljan jedan pogodak. Cana je zabio u petoj minuti nakon kornera, a do kraja utakmice i nije bilo nekih prilika za promjenu rezultata, pa je Lazio upisao pobjedu.

• Obrisan korisnik03.03.2014. u 17:58
    Prema komentaru utakmice Milan-Juventus vidim da je autor od utakmice vidio samo rezultat...jer inace ne mogu objasnit kako moze napisat da je bila laka pobjeda Juventusa kad je u prvom poluvremenu Juve mogao komotno gubit sa 2-0...ali to je nogomet...a za autora teksta imam poruku da ako nije... [više na forumu]
  • terrible03.03.2014. u 16:44
    to se inače zove trolanje i u principu nije dozvoljeno. zašto prolazi to je već drugi par cipela. 4 rečenice su o milanu i juvetu jer je tekst izbačen 10ak minuta nakon završetka utakmice...I ja simpatiziram milan ali realno juve ima i bolju ekipu i igru i formu. ova sezona je izgubljena, treba se... [više na forumu]
    terrible
  • ivos03.03.2014. u 13:49
    @damac pusti mučkog provokatora, vidiš da samo provocira
    ivos
  • damac03.03.2014. u 13:41
    svake godine ista priča, a to je prvi put bilo ove godine. šta pričaš gluposti. Juve prošle godine prošo skupinu s Chealsem i Shaktarom, prošo osminu finala i ispo u četvrtini finala od kasnijeg pobjednika Bayerna koji je bio daleko najjači u europi te godine. I ti napišeš svake godina ista priča... [više na forumu]
    damac
  • Obrisan korisnik03.03.2014. u 12:02
    kako taj juventus u italiji tako dominantan a u europi nemogu pobjedit jedan prosjecni galatasaray,kopenhagen i tako dalje i tako dalje,svake godine ista prica.