Inter nastavio prosipati bodove, protiv Livorna samo remi

Filip Han • ponedjeljak, 31.03.2014.

Inter je gostovao kod nejakog Livorna i unatoč prednosti od dva gola nije uspio odnijeti pobjedu. Domaći su izjednačili u drugom poluvremenu i Inter poslali kući samo s bodom. U drugoj utakmici dana Udinese je minimalno svladao Cataniju...

Inter se nalazi na petom mjestu lige i već jako kaska za vodećim ekipama. Vrlo blizu nalazi mu se Parma koja sada zaostaje samo dva boda, a ni sedma Atalanta nije daleko sa samo tri boda minusa u odnosu na Nerazzurre. Inter za Fiorentinom zaostaje tri boda, no u posljednje tri utakmice nisu uspjeli upisati pobjedu koja bi ih pogurnula naprijed. U današnjoj utakmici prosuli su prednost od dva gola.

Prvu ozbiljnu priliku na utakmici imao je Livorno. U 16. minuti Emersonov dobar udarac iz "slobodnjaka" obranio je Handanović. U narednim minutama nekoliko se puta okušao Hernanes, a u 37. minuti uspio je i zabiti za prednost Intera. Hernanes je "zakucao" loptu u mrežu nakon što je udarac promašio Palacio.

U 46. minuti Inter je povisio prednost nakon što je pred Livornovim golom sam ostao Palacio koji je iz prve šutirao nakon ubačaja Jonathana i pogodio za 2:0. Livorno je krenuo s povratkom u 54. minuti kada je nakon kornera s desetak metara pogodio Paulinho. Konačnih 2:2 postavio je u 85. minuti Emeghara u kontri koju je skrivio Guarin lošim dodavanjem prema svojoj zadnjoj liniji.

Mateo Kovačić nije ulazio u igru kod Intera.

U drugoj utakmici Udinese je kod kuće pobijedio Cataniju s 1:0. Jedini pogodak na utakmici bio je djelo Di Natalea u 68. minuti kada je pogodio glavom. Catania je imala nekoliko solidnih prilika za izjednačenje, no obrana je svaki put dobro reagirala i spriječila pogodak, pa se rezultat nije mijenjao.

U ovoj utakmici nije nastupio nijedan Hrvat, kod Udinesea su sjedili Bubnjić i Kelava, dok kod Catanije nije nastupio Petković.

• Obrisan korisnik02.04.2014. u 08:03
    podosta gluposti se ovde da pročitati... juventus bio zakidan nakon što se vratio u ligu?? prije bi rekao da im se sudilo normalno, dok ih se zadnje vrijeme opet štiti ko ličke medvjede.. onda dođe europa i sramoćenja..a nije mi jasno od čega se to inter izvukao? brutalno su ih potkradali godinama... [više na forumu]
  • kuky99001.04.2014. u 18:50
    Dokaži da nije :)Uglavnom sad par godina kasnije su neki ljudi iz Juventusa mislim da i sam Moggi(ali nisam 100% siguran) priznali da su namještali utakmice. Ne na sudu nego ovako za novine. Daljnih dokaza ti ne treba.
    kuky990
  • etti01.04.2014. u 17:51
    Najtrofejnijem klubu u Italiji nikada nije dokazano da je namjestio bilo koju utakmicu, pa vi mlatite praznu slamu i dalje :) Kad pronađete da je itko ikada napisao da je dokazano, javite se onda. A možete si i uštediti trud budući da takav zapis nećete naći
    etti
  • Obrisan korisnik01.04.2014. u 16:35
    Mazzari je smeće to sam govorio i ranije bez vizije,znanja, lako mu je bilo sa Lavezziem i Cavani u napadu Hamšikom iza .Sada kada treba klub izgradit iz nule nema pojma,Kova bježi iz intera što prije jer ovaj ludi Tihomir ne misli mijenjat smrdljivog neznalicu Mazzaria.Nisu toliki problem igrači... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik01.04.2014. u 16:34