Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 25.08.2014.

Odigrani su susreti prvog kola grčkog prvenstva, a Panathinaikos je upisao remi na gostovanju kod Levadiakosa 1:1. Pogodak vrijedan boda postigao je Danijel Pranjić u 84. minuti iz kaznenog udarca...

Na početku nove sezone grčkog prvenstva Panathinaikos je gostovao kod Levadiakosa i odigrao 1:1, no bilo je malo razloga za zadovoljstvo u redovima gostiju. Iako su izborili bod pogotkom u završnici susreta, ostali su na duže vrijeme bez teže ozlijeđenog Marcusa Berga koji je već u 58. minuti morao napustiti travnjak.

Na prvi pogodak čekalo se do 77. minute kada je Levadiakos stigao do vodstva zahvaljujući golu bivšeg igrača gostiju Kotsiosa i činilo se da će Atenjani u sezonu krenuti porazom.

Međutim u 84. minuti dosuđen je kazneni udarac za goste, loptu je uzeo hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić i svladao vratara Stratilatisa za bod na otvaranju prvenstva.

Danijel Pranjić i Gordon Schildenfeld odradili su svih 90 minuta za goste dok je Mladen Petrić cijeli susret proveo na klupi.