Lakić strijelac, Kaiserslautern ipak bez pobjede kod Aalena

Branimir Korać • petak, 29.08.2014.

U susretu četvrtog kola 2. Bundeslige Kaiserslautern je odigrao 2:2 na gostovanju kod Aalena, a među strijelcima je bio i Srđan Lakić. Ante Rebić debitirao je u dresu Leipziga koji je remizirao kod FSV Frankfurta...

Momčadi s vrha 2. Bundeslige u četvrtom kolu bile su na gostovanju i ostale su bez pobjede. Kaiserslautern je kod Aalena odigrao 2:2 dok je Leipzig igrao bez pogodaka u gostima kod FSV Frankfurta.

Kaiserslautern sa Srđanom Lakićem svih 90 minuta na terenu gostovao je kod Aalena i dva puta vodio, no ostao bez pobjede. Kevin Stöger već u 15. minuti doveo je Kaiserslautern u vodstvo da bi u 20. minuti drugog dijela Oliver Barth poravnao na 1:1.

Vrlo brzo gosti su vratili prednost na svoju stranu, u 71. minuti Amin Younes ubacio je na drugu vratnicu gdje je bio Lakić i glavom poslao loptu u mrežu domaćina. Kada se činilo da će Kaiserslautern do sva tri boda, Grech je iz kaznenog udarca poravnao na konačnih 2:2.

Leipzig je gostovao kod FSV Frankfurta i cijelo drugo poluvrijeme igrao je s igračem manje zbog isključenja Fandricha. Prve minute u dresu gostiju odradio je Ante Rebić koji je u igru ušao u 67. minuti.