Novi pogodak Ivana Santinija, Kortrijk doživio poraz kod kuće

Borna Rupnik • utorak, 16.09.2014.

Hrvatski napadač Ivan Santini ponovno je bio precizan u belgijskom nogometnom prvenstvu, ovoga puta zatresavši mrežu Lokerena.

Nakon što je u šestom kolu donio pobjedu svom Kortrijku u dvoboju protiv Genta, Ivan Santini u sedmom se kolu također upisao u listu strijelaca.

Kortrijk je ugostio momčad Lokerena, koja je naposljetku uzela sva tri boda rezultatom 3:2.

Gosti su poveli u 19. minuti, a Santini je u 28. minuti postigao pogodak za preokret i vodstvo Kortrijka 2:1. Međutim, Vanaken i De Pauw postigli su potom još dva gola za Lokeren.

Santini je odigrao cijelu utakmicu, a s druge je strane bivši igrač Zagreba Besart Abdurahimi ostao na klupi.

Kortrijk poslije sedam odigranih kola ima sedam osvojenih bodova, a iza njega su na tablici samo Waregem i Lierse.