Nastavak loših rezultata: Vekić zaustavljena na startu Moskve

Davor Kovačević • ponedjeljak, 13.10.2014.

Ni Moskva nije bila suđena za hrvatsku tenisačicu Donnu Vekić i prekid lošeg rezultatskog momentuma. Odmah na startu turnira Vekić je poražena od Rumunjke Irine Begu sa 6:7(5), 6:1, 3:6.

Poslije Seoula, Wuhana, Pekinga i Linza, Donna Vekić zaustavljena je i na otvaranju WTA turnira u Moskvi. U drugom međusobnom susretu Irina Begu je još jednom našla rješenje za Vekić, iako je za razliku od finala Taškenta 2011. godine, hrvatska tenisačica ovaj put stigla do jednog seta.

Vekić je imala break prednosti u prvom setu, no taj je set izgubila u tie-breaku, a potom je projurila drugim setom. U trećem je, pak, odmah na startu izgubila svoj servis da bi uzvratila istom mjerom, no kod 3:4 koštao ju je još jedan gubitak početnog udarca što je Rumunjki nakon dva sata i 18 minuta bilo dovoljno za pobjedu.

U drugom će kolu Begu igrati s drugom nositeljicom turnira Ekaterinom Makarovom.

WTA Moskva, prvo kolo:
Irina Begu (Rumunjska) – Donna Vekić (Hrvatska) 7:6(5), 1:6, 6:3

• teniosac14.10.2014. u 20:22
    treba njoj trener koji će joj dati ono što nedostaje..
    teniosac
  • karioke bučani14.10.2014. u 08:11
    nek se ostavi fejsa i ostalih društvenih mreža te naslikavanja po svjetskim metropolama a nek se uhvati reketa i napokon počme normalno trenirat pa će i rezultati doć