Ante Rebić odigrao važnu ulogu u pobjedi protiv Livajinog Rubina

Borna Rupnik • subota, 15.11.2014.

Ruski prvoligaš Rubin iz Kazana na kratkim je pripremama u Njemačkoj te su se u prijateljskoj utakmici susreli Ante Rebić i Marko Livaja.

Njemački drugoligaš Red Bull iz Leipziga ove je sezone posudio hrvatskog napadača Antu Rebića i od mladog je nogometaša imao velika očekivanja, no Rebić se u novoj sredini nije najbolje snašao. Njemački su mediji kritizirali i njegov pristup treningu, a na terenu je rijetko dobivao priliku.

Međutim, čini se da se stvari ipak kreću uzlaznom putanjom za Rebića, koji je sve aktivniji u svojoj momčadi, a važnu je ulogu odigrao u prijateljskoj pobjedi nad Rubinom iz Kazana.

Red Bull je poveo u šestoj minuti preko Boyda, nakon što je akciju započeo upravo Rebić, a nastavio Hierländer, dok je šest minuta poslije Rebić pripremio pogodak Fandrichu za 2:0.

Mladi je reprezentativac izašao na poluvremenu, a s druge je strane njegov kolega Marko Livaja odigrao cijelu utakmicu za Ruse.

• Obrisan korisnik16.11.2014. u 02:05
    U krivu ste svi, ovo je bilo dogovoreno od strane Saveza i kluba iz Leipziga kako bi najviše profitirao upravo Ante, itko tko imalo prati njegovu sezonu u Njemačkoj će jasno zaključiti da je to bila ispravna odluka, budući da odkad je došao u Njemačku muku muči s ozljedama i dosada je nastupio, ako... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik16.11.2014. u 00:24
    Manuel Pamić
  • cameosis15.11.2014. u 23:13
    istu onu kao s onim likom koji igra u češkoj i koji je prije prijateljske s češkom bio navodo ozlijeđen, da bi kasnije igrao pripremnu utakmicu s klubom i pogrešnim dresom! zaboravio sam mu ime, neki lapan.