Atlético Madrid
Atlético Madrid 3:1 Málaga
Málaga

Branimir Korać • subota, 22.11.2014.

Nogometaši Atletica upisali su pobjedu na svom travnjaku protiv Malage 3:1. Mario Mandžukić krenuo je od prve minute, nije se upisao među strijelce i na travnjaku je proveo malo manje od sat vremena...

Na Vicente Calderonu gostovala je Malaga koja je stigla u velikoj formi sa serijom pobjeda, međutim ovdje je ostala bez bodova. Domaćin je slavio s 3:1 i stigao do vrijedne pobjede.

Aktualni prvak Španjolske dobro je krenuo u utakmicu i rano stigao do vodstva kada je već u 12. minuti Tiago skrenuo loptu u mrežu nakon ubačaja Kokea.

U završnici prvog poluvremena domaćin je stigao i do drugog pogotka, ovaj put strijelac je bio Antoine Griezmann.

Mario Mandžukić u igri je proveo 57 minuta nakon čega ga je zamijenio Raul Jimenez koji je bio u nekoliko dobrih situacija no nije zabio.

Malaga je zakomplicirala utakmicu u 64. minuti pogotkom Roquea Santa Cruza da bi joj nade u poravnanje splasnule u zadnjih 15 minuta kada je ostala bez isključenog Samuela što je Atletico iskoristio i preko Diega Godina povisio prednost.

U samoj završnici bez igrača viška na travnjaku ostao je domaćin nakon drugog žutog kartona Gabija.