Stan Wawrinka ipak prejak za Bornu Ćorića, Švicarac slavio za 72 minute

Mihaela Bradovski • srijeda, 07.01.2015.

Prvi nositelj ATP turnira u Chennaiju, Stan Wawrinka, bio je prejak za Bornu Ćorića. Mladi hrvatski tenisač upisao je poraz za 72 minute rezultatom 6:1, 6:4...

Četvrti igrač svijeta Švicarac Stan Wawrinka plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Chennaiju svladavši Bornu Ćorića u dva seta rezultatom 6:1, 6:4.

Nakon lagano osvojenog prvog seta, Wawrinka je imao većih problema u drugom gdje je ipak uspio u završnici doći do breaka i osigurati prolaz.

Početak meča nije bio dobar za Bornu koji se vrlo brzo našao u velikom zaostatku od 5:0 te je tek u šestom gemu stigao do svojeg prvog gema u meču. Wawrinka je tu bez problema završio posao i uzeo set sa 6:1.

Odmah na početku drugog seta Ćorić je spasio tri break lopte, dobro se držao do 3:3 kada je Wawrinka došao do 15:40 i napravio break. Na kraju je Švicarac iskoristio petu meč loptu u susretu i prošao u četvrtfinale.