Ivan Lendrić golom u 90. minuti donio važnu pobjedu Celjanima

Branimir Korać • srijeda, 11.03.2015.

U susretu 22. kola slovenskog prvenstva Celje je u gostima svladalo Koper s minimalnih 1:0, a pobjedu i tri boda gostima donio je Ivan Lendrić golom u 90. minuti...

Celjani su uspješno odradili gostovanje u Kopru i upisali su pobjedu 1:0 kojom su učvrstili treću poziciju na ljestvici i smanjili zaostatak za vodećim dvojcem.

Riječ je o susretu koji je trebao biti odigran prošlog vikenda, međutim, zbog epidemije virusa gripe u redovima Celjana, susret je odgođen, a oporavljeni gosti su slavili.

Već u prvih pola sata domaćin je ušao u probleme kada je bivši igrač Dinama Ante Tomić zaradio dva žuta kartona u vrlo kratko vrijeme i ostavio svoju momčad s igračem manje.

Ipak, pogodaka nije bilo sve do sudačke nadoknade kada Ivan Lendrić, nekadašnji član Hajduka i Lokomotive, zabija za pobjedu Celjana. Junak gostiju ušao je u igru na poluvremenu umjesto Jeslineka.