Niko Rukavina • nedjelja, 22.03.2015.

Nogometaši Bayerna doživjeli su tek drugi ovosezonski poraz (prvi na domaćem terenu), izgubivši trećeplasirane Borussije Mönchengladbach. Da današnji dan nije bio najbolji za vodeće momčadi prvenstva, potvrđuje pobjela bodova u drugoj utakmici dana, između Mainza i drugog Wolfsburga.

Bayern München neočekivano je s 2:0 izgubio na domaćem terenu od Borussije Mönchengladbach koja je ovom pobjedom zadržala treće mjesto ljestvice s dva boda više od Bayer Leverkusena.

Borussia Mönchengladbach povela je u 30. minuti preko Raffaela nakon velike pogreške Manuela Neuera. Konačni rezultat postavio je Raffael, svojim drugim pogotkom, u 77. minuti utakmice.

Iako je Bayern očekivano dominirao u svim aspektima igre, Borussia je odigrala odličnu utakmicu i na kraju je zasluženo došla do velikog trijumfa.

U ranijoj utakmice, Wolfsburg nije uspio slaviti na gostovanju kod 11. Mainza te je prednost za vodećim Bayernom smanjio za samo jedan bod.

Mainz je u vodstvo došao u 7. minuti utakmice kada je Johannes Geis bio najviši u skoku nakon kornera Nike Bungerta. Wolfsburg je izjednačio u 61., također iz kornera, preko Luiza Gustava.

• narada10823.03.2015. u 15:29
    nije problem u porazu, nije problem za grešku Neuera. Problem je u tome da je Borussia našla lijek za igranje protiv Bayerna. Kod takvog načina defanzive ti treba kreativnost i brzina. A kad je Robben napustio teren, i onda pao gol, meni je bilo jasno kako će se ovo završiti ... Bayern posjed lopte... [više na forumu]
    narada108
  • Obrisan korisnik23.03.2015. u 00:51
    haha a gvardiola klošarčino, moja baba bi sa 94 godine bila prvak njemačke s tim igračima i ispala u polufinalu LP ka što ćeš i ti, za što oni tebe plaćaju svaka ti čast
  • Obrisan korisnik22.03.2015. u 20:44
    bayern ponovo kao i prošle sezone pada u formi kako se bliži kraj prvenstva...čini se da guardiola nabrijava momčad za početak prvenstva da čim prije pobjegnu svima u ligi,a onda drugi dio zbog toga sve dolazi na naplatu i dolazi do pada forme
  • NewFriiiikan22.03.2015. u 20:13
    Dobro je planirate ispravit naslov ili? Eh Niko, crni Niko...