Mihaela Bradovski • nedjelja, 05.04.2015.

Hrvatski trio u Panathinaikosu nije uspio doći do pobjede koja bi ga približila Olympiakosu u borbi za naslov prvaka Grčke. U derbiju protiv Asterasa Panathinaikos je remizirao 2:2...

Olympiakos je napravio još jedan korak prema naslovu prvaka Grčke i to nakon što je Panathinaikos ne svom travnjaku odigrao tek 2:2 u derbiju protiv Asterasa.

Nakon ovog remija Panathinaikos zaostaje za prvoplasiranim Olympiakosom osam bodova, ali ima i dvije utakmice više stoga je teško za očekivati da može zaprijetiti lideru.

U ovom susretu imao je prednost 2:0 pogocima Berga, međutim gosti su se u drugom poluvremenu vratili i poravnali na 2:2 preko Barralesa.

Hrvati u redovima domaćina Danijel Pranjić, Gordon Schildenfeld i Mladen Petrić odigrali su svih 90 minuta.