Sammir postigao prvijenac u Kini i donio svojoj momčadi bod na gostovanju

Mihaela Bradovski • nedjelja, 12.04.2015.

U petom nastupu u dresu Jiangsua u kineskom prvenstvu, Jorge Sammir stigao je do prvog pogotka. Postigao ga je u najboljem trenutku i osigurao svojoj momčadi bod na ovom gostovanju...

Peto kolo kineskog prvenstva Juangsuu donijelo je gostovanje kod Changchun Yataija, momčadi koja još uvijek čeka na prvu pobjedu. I pričekat će još neko vrijeme s obzirom da je momčad Jorgea Sammira odnijela bod.

Bivši član Dinama zaigrao je od prve minute u veznoj liniji gostiju i stigao je do svog prvog pogotka u dresu kineske momčadi. Dogodilo se to u 70. minuti kada je zabio za konačnih 2:2.

Jiangsu je poveo u 40. minuti kada je Ang Li zabio za vodstvo, ali do odlaska na odmor domaćin je uspio doći do poravnanja pogotkom Jie Suna.

Nakon 15 minuta igre u drugom dijelu Xiang Ji je poslao loptu u svoju mrežu, ali Sammir je ipak spasio goste od poraza.

Nakon ovog remija, Jiangsu se nalazi u sredini ljestvice sa sedam bodova dok je Changchun pri dnu na 13. mjestu s tri boda.