Hrvatska reprezentacija do 20 godina poražena u Austriji od vršnjaka iz Katara

Branimir Korać • četvrtak, 23.04.2015.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 20 godina odigrala je u Paschingu prijateljsku utakmicu s vršnjacima iz Katara i upisala je poraz rezultatom 2:1...

Hrvatski reprezentativci do 20 godina starosti pod vodstvom Nenada Gračana odradili su prijateljsku utakmicu u Paschingu protiv vršnjaka iz Katara, no nisu uspjeli doći do pobjede.

Katarani su na kraju slavili rezultatom 2:1 pogocima Al Nasra u 62. i Afifa u 70. minuti susreta.

Hrvatska je dobro otvorila utakmicu i imala je prednost na poluvremenu i vodila je pogotkom Mihovila Klapana od 24. minute, ali u drugom dijelu nije zadržala vodstvo.

U ovom susretu Hrvatska je igrala u sastavu: Ivušić, Kobi Morris, Mužek, Cvek, Grabovac, Bagadur, Klapan, Ceraj (od 74' Rebernik), Mance, Faletar, Dangubić.

U subotu je na rasporedu drugi dvoboj i to u Salzburgu protiv SAD-a.