Borna Rupnik • subota, 30.05.2015.

Talijanski prvak Juventus sezonu je završio remijem kod Verone, a Milan je uspio preokretom doći do pobjede u Bergamu.

U svojoj zadnjoj utakmici ove sezone u Serie A, tjedan dana prije finala Lige prvaka s Barcelonom, Stara dama iz Torina gostovala je kod Verone te naposljetku odigrala 2:2.

Pereyra je doveo Juventus u vodstvo krajem prvog poluvremena, Toni je izjednačio na početku drugog, a Llorente je u 57. minuti donio Torinezima prednost 2:1.

U 88. minuti Tevez je propustio realizirati kazneni udarac, a nakon isključenja Pepea u drugoj minuti sudačke nadoknade Gomez je ipak spasio Veronu poraza.

Milan, koji se bodovno poravnao sa svojim gradskim rivalom, pobijedio je u gostima Atalantu 3:1. Interu u nedjelju preostaje domaći ogled s Empolijem.

Baselli je doveo Atalantu u vodstvo u 21. minuti, no Pazzini je poravnao s bijele točke u 36. minuti, da bi samo dvije minute poslije Bonaventura upotpunio preokret.

"Točku na i" stavio je Bonaventura svojim drugim pogotkom, desetak minuta prije kraja.