Panathinaikos visoko slavio u prvom pripremnom susretu uz dva pogotka Petrića

Branimir Korać • nedjelja, 05.07.2015.

Prvi pripremni susret je iza nogometaša Panathinaikosa koji su zaigrali protiv nizozemskog niželigaša AFC Arnhema i svladao ga s visokih 10:0...

Panathinaikos je započeo s odigravanjem prijateljskih utakmica uoči početka nove sezone, a prvi protivnik bio je nizozemski niželigaš AFC Arnhem koji je svladan s visokih 10:0.

Nizozemski amateri već na poluvremenu gubili su s visokih 6:0 i u nastavku susreta Grci su dostigli i dvoznamenkasti broj golova.

U prvom poluvremenu trostruki strijelac bio je Berg, dva pogotka postigao je Mladen Petrić, a jedan je dodao Kaltsas. U drugom dijelu dva pogotka postigao je Klonaridis, a po jedan su dodali Karelis i Lod.

Mladen Petrić bio je član postave koja je igrala u prvih 45 minuta dok je u drugom poluvremenu na travnjaku bila posve druga postava.