Verona
Verona 1:1 Roma
Roma

Mihaela Bradovski • subota, 22.08.2015.

Prvi susret nove sezone u Serie A odigran je u Veroni gdje je istoimeni domaćin ugostio ambicioznu Romu. Susret je završen bez pobjednika 1:1...

Pojačana Roma ambiciozno je ušla u novu sezonu, ali na gostovanju kod Verone nije uspjela doći do sva tri boda. Susret je završen bez pobjednika 1:1, a s takvim ishodom zadovoljniji su domaćini.

Prvo poluvrijeme nije donijelo posebno zanimljivu utakmicu, Roma je prijetila preko Nainggolana i Džeke dok je Verona najbliže pogotku bila u završnici prvog poluvremena kada je pokušao Samuel Souprayen.

U drugom poluvremenu prvo je Emil Hallfredsson došao blizu pogotka, ali Wojciech Szczesny brani da bi u 61. minuti Verona ipak povela. Hallfredsson je ubacio na drugu vratnicu, a Boško Janković zabio za vodstvo.

Nije se dugo čekalo na poravnanje. Već pet minuta kasnije Rafael nije dobro reagirao i pokušaj Florenzija izdaleka završio je u mreži.

U završnici susreta Roma je pritisnula i stvorila dvije lijepe prilike, ali Rafael je spasio svoju mrežu nakon pokušaja Pjanića i Nainggolana.

Silvio Anočić ostao je na klupi Rimljana.