Branimir Korać • subota, 19.09.2015.

U prva dva susreta četvrtog kola Serie A postignuto je ukupno osam pogodaka. Milan je svladao Palermo dok je Empoli odnio pobjedu iz Udina...

Dva puta se Palermo vraćao protiv Milana, ali nije uspio uzeti bod. Momčad Siniše Mihajlovića slavila je s 3:2, a tek treće vodstvo u susretu uspjela je zadržati.

U 21. minuti Milan je uputio prvi udarac na gol gostiju i odmah poveo. Strijelac je bio Carlos Bacca koji se pokazao kao najveći problem za obranu Palerma.

Međutim, nije trebalo dugo čekati na poravnanje, deset minuta kasnije Oscar Hiljemark izjednačio je na 1:1 da bi domaćin nastavio s dobrom igrom unatoč poravnanju i preko Bonaventure prije odlaska na odmor stigao do novog vodstva.

U drugom poluvremenu Hiljemark je u 72. minuti nakratko vratio Palermo u egal da bi tri minute kasnije Bacca još jednom zabio i osigurao četvrtu uzastopnu domaću pobjedu za Milan.

Mato Jajalo odigrao je svih 90 minuta za goste.

U prvom subotnjem susretu Udinese na svom stadionu nije stigao do pobjede protiv Empolija. Nije domaćinu pomoglo vodstvo iz 19. minute golom Zapate.

Nakon isključenja Konea u 72. minuti, Paredes je već u sljedećoj minuti izjednačio na 1:1, a u sudačkoj nadoknadi Maccarone je napravio preokret.

Marko Livaja ušao je u igru u 82. minuti.

• Obrisan korisnik20.09.2015. u 16:47
    vridna pobjeda, Bacca dobar nadam se da će se i Adriano priključiti da više negledam Ballotelia, lip gol Bonaventure koji isto igra dobro