Serie A, 10. kolo, 29.10.2015.
Sampdoria
Sampdoria 1:1 Empoli
Empoli

U posljednjoj utakmici desetog kola Serie A Sampdoria remizirala protiv Empolija

Denis Drljepan-Mihoci • četvrtak, 29.10.2015.

Momčad Waltera Zenge na svom terenu remizirala je protiv Empolija, a rezultat susreta bio je 1:1. Iz utakmice vrijedi izdvojiti sjajan pogodak Empolija koji je postigao Manuel Pucciarelli.

Prvu veliku priliku na susretu imala je momčad Empolija tek u 45. minuti. Piotr Zielinski uputio je snažan udarac, ali njegov pokušaj brani domaći vratar Emiliano Viviano.

Empoli je poveo u 59. minuti. Nakon kratkog dodavanja Riccarda Saponare, sjajan pogodak iskosa s vrha šesnaesterca postigao je Manuel Pucciarelli.

Osam minuta kasnije Sampdoria je poravnala rezultat. Fernando je oduzeo loptu na tridesetak metara od vrata, dodao do Edera koji pogađa suprotni kut za konačan rezultat od 1:1.

Veliku priliku Sampdoria je imala u 87. minuti, ali pokušaj Luisa Muriela odlazi malo pored vrata. Minutu kasnije igrač Empolija Assane Diousse dobio je drugi žuti odnosno isključujući crveni karton. Marko Livaja susret je pratio s klupe.