Nantes 1:0 Nice
Nice

Nantes prekinuo seriju loših rezultata pobjedom protiv Nice

Branimir Korać • subota, 30.04.2016.

U susretu 36. kola Ligue 1 Nantes je na svom travnjaku napokon stigao do pobjede i to slaveći protiv Nice kojoj su bodovi iz ovog susreta bili vrlo važni...

Mjesec i pol trajao je post Nantesa koji je imao seriju od pet utakmica bez pobjede. U 36. kolu u goste mu je došla Nica i Zakarianova momčad napokon je došla do pobjede.

Malo će ti bodovi značiti Nantesu, posljednji loši rezultati izbacili su ga iz borbe za Europu, ali zato će ovi bodovi nedostajati Nici koja se bori za Ligu prvaka i zasigurno je računala na bodove s Beaujoirea.

Loše je počelo za domaćina koji je već u prvom poluvremenu zbog ozljeda ostao bez Yacinea Bammoua i Birame Tourea, ali je unatoč tome ipak uspio doći do pobjede.

Neraspoloženi gosti potpuno su podbacili, odigrali su vrlo loše, posebno u drugom dijelu kada je Nantes pritisnuo i taj pritisak mu se u konačnici i isplatio.

U 68. minuti došao je do vodstva pogotkom Adriena Thomassona i do kraja susreta mogao je i povećati vodstvo, no ostalo je 1:0.

Nice tako ostaje i dalje iza Monaca, a ukoliko Lyon i Monaco ubilježe pobjede u ovom kolu, Nica će praktički potpuno ispasti iz igre za Ligu prvaka.